Klub SPV Pardubice

Oddíl florbalu
ÚVOD KLUB MUŽI DOROST ML. ŽÁCI PŘÍPRAVKA NÁBOR TRENÉŘI FOTKY


Partneři

V nové sezoně dva mužské týmy

Jak jste si již mohli přečíst na našem facebooku, příští sezonu budou v barvách Klubu SPV Pardubice nastupovat dva mužské týmy. Díky letošnímu mužskému sestupu budou oba hrát Pardubický přebor, a tak uvidíme první ligové SPV derby.

Jak k přihlášení druhého týmu došlo? Pod náš klub se rozhodli přejít hráči hrající v uplynulé sezoně za tým Sokol Slovan Pardubice C. Naprostou většinu nového týmu, tak budou tvořit hráči, kteří k nám v průběhu léta přestupují. Z toho důvodu nový tým bude vystupovat pod názvem Klub SPV Slovan Pardubice, značící toto spojení. Většina hráčů hájících barvy SPV v letošní sezoně bude společně s dorostenci odrostlými do mužské kategorie vystupovat v týmu Klub SPV Pardubice B.

Cílem spojení Slovanu a SPV je postup jednoho družstva do regionální ligy a plné fungování druhého týmu v Pardubickém přeboru či Pardubické lize. Hráči v mládežnických kategoriích tak uvidí možnost zahrát si vyšší než krajskou soutěž. Ti co motivaci hrát vyšší soutěže nemají, budou moci ve florbalu pokračovat a hrát jednu z nejnižších soutěží.

Klub SPV Slovan Pardubice zahájí sezonu v sobotu 28. září v Holicích, Klub SPV Pardubice B o čtrnáct dní později (12. 10.) v domácí hale na univerzitě.Napsal 04.07.2019 Vojta
© 2011 - 2012 Vojtěch Růžička - Klub SPV Pardubice