Klub SPV Pardubice

Oddíl florbalu
ÚVOD KLUB MUŽI DOROST ML. ŽÁCI PŘÍPRAVKA NÁBOR TRENÉŘI FOTKY


Partneři

Muži před koncem sezony pátí

Našemu mužskému týmu vrcholí sezona. Bohužel se to nedá říci i o herní formě. Poslední dva turnaje našim hráčům nevyšly. V polovině února ze zápasů v Rokytnici po nepřesvědčivých výkonech přivezli pouze tři body. O proběhlém víkendu se herní krize ukázala naplno a tým si z turnaje odnesl dvě vysoké prohry. Poslední zápasy sezony náš tým čeká dvakrát Litomyšl B a Haga Pardubice C tedy soupeři kteří se nacházejí v tabulce před týmem SPV.

Jak vypadá tabulka? Náš tým se nachází na páté příčce s náskokem 5 bodů na Marilan Pardubice a ztrátou 4 bodů na již zmiňovanou Hagu C. S ohledem na los posledních zápasů by dle papírových předpokladů mělo pořadí po konci sezony zůstat stejné. Uvidíme však jestli se neurodí nějaké divoké výsledky.

Poslední dvojzápas čeká naše áčko o velikonoční neděli (1. 4.) v domácí hale na Univerzitě. Úplně poslední zápas sezony pak hostí v neděli 15. 4. nafukovačka na Sokole. Přijďte do hal pomoct našim hráčům vybičovat se k lepšímu závěru sezony!Napsal 13.03.2018 Vojta
© 2011 - 2012 Vojtěch Růžička - Klub SPV Pardubice