Konec sezony

Konec sezony

Z důvodu vyhlášení nouzového stavu a s tím vydaných dalších opatřeních byly veškeré zápasy organizované Českým florbalem zrušeny. Mužské áčko tak končí sezonu na prvním místě pouze s dvěma porážkami. K jistotě postupu mu chyběly pouhých pět bodů ze zbývajících šesti zápasů, kdy se měl hned dvakrát utkat mimo jiné i s naším béčkem. Z rozhodnutí Českého florbalu jsou však postupy a sestupy anulovány a tak našemu áčku postup unikl. Poslední nadějí jsou už jen dodatečné administrativní postupy řešené dle počtů přihlášených týmů.

Béčko po sezoně plné výkyvů kdy dokázalo prohrát s úplně každým ale zároveň i každého, kromě áčka, porazit končí sezonu v klidném středu tabulky na čtvrtém místě bod před pátou Chrudimí. Dorostenci předvedli během sezony množství pěkných výkonů a bohužel i několik zbytečně vysokých proher. Celkově je z toho páté místo z osmi týmů, tři body za čtvrtou Hagou. Oproti všem ostatním týmům jsme však odehráli o dva zápasy méně a tak věřím, že bychom se o jednu příčku výše posunuli.

Mladší žáci odehráli sezonu v Pardubickém přeboru, kde se jim dařilo až na jedinou výjimku scházet vždy alespoň ve dvou formacích a na výkonech to bylo vidět. Přípravka pak díky spolupráci s Hagou odehrála hned 5 turnajů a tak se letos kluci perfektně vyřádili i na zápasech.

Aktuálně již chystáme další zápasovou sezonu (soutěže se přihlašují v květnu) u které doufáme, že již proběhne bez jakýchkoliv omezení a nečekaných událostí. Zároveň jsme připraveni po případném uvolnění opatřeních opět rozjet tréninkovou činnost – veškeré mládežnické tréninky máme naplánované jako každý rok až do konce června.

MŠMT
Pardubický kraj
Město Pardubice
Pardubice VII
Florbal Obchod
Český florbal

© 2011 - 2020 Klub SPV Pardubice, z. s.