Klub SPV Pardubice

Oddíl florbalu
ÚVOD KLUB MUŽI DOROST ML. ŽÁCI PŘÍPRAVKA NÁBOR TRENÉŘI FOTKY


Partneři

Konec sezony na dohled

Konec sezony se nezadržitelně blíží. Ač tréninky probíhají až do konce června a čeká nás ještě pár neligových turnajů, to hlavní tuto sezonu již bylo dohránu. Jak si jednotlivé týmy vedly?

Muži odehráli svoji druhou sezonu v Pardubickém přeboru s ve velké míře obměněným týmem. Během sezony se navíc na zápasech prostřídalo celých 22 hráčů. I přes špatnou formu na konci sezony nám hlavně podzimní výsledky přinesly 5. místo, které je díky „pravidle o B týmech“ postupové. Tým si postup odhlasoval a příští rok se tak posouvá do Pardubické ligy.

Dorostenci hráli letos dvě soutěže. V oficiálních soutěžích nastupovali ve 2. lize dorostenců, která se díky reorganizaci zkvalitnila a i díky pouze jedinému hráči nejstaršího ročníku 2001 se nám nepodařilo v této soutěži ani jednou bodovat a do další sezony tak sestupujeme do ligy třetí. Druhou soutěž, kterou naši hráči hráli byla Východočeská liga DDM, kde se ze 7 týmů umístili na místě třetím.

Mladší žáci hráli díky spolupráci se Sokolem Pardubice Pardubickou ligu mladších žáků. V ní narazili na soupeře větších jmen než v loňském přeboru. Úspěšné turnaje se střídali s méně úspěšnými, celkově pak klukům náleží pochvala za pěkné výkony.

Přípravka se letos díky menšímu počtu hráčů účastnila pouze jediného turnaje, kde nás vzal pod svá křídla Peaksport Litomyšl, za což jim patří díky. Na příští školní rok se snad podaří vyrazit na více turnajů.

Co nás čeká příští rok? Brzy se dozvíte na klubovém facebooku a po té v souhrnu zde na stránkách. Pro jistotu jen připomínám, že veškeré tréninky běží až do konce června.Napsal 28.05.2018 Vojta
© 2011 - 2012 Vojtěch Růžička - Klub SPV Pardubice